Informujemy, że Donkiz korzysta z własnych plików cookies w celu utrzymania aktywnych sesji użytkownika oraz poprawy jakości naszych usług. Jeśli kontynuujesz przeglądanie, rozumiemy, wyrażasz zgodę na wykorzystanie cookies. Po więcej informacji >>
 

Home

1 - 20 z 55 ofert pracy
posortowane wg : Znaczenie - Data
 

Szukam Opiekunki dla starszej osoby po udarze mózgu

Toruń
Szukam osoby która zaopiekuje się moją mamą lat 81... Jest 5 lat po udarze. Moja mama doznała lewostronny udar mózgu. Nie jest osobą leżącą. Ma niedowład lewej nogi ale może się przy pomocy innej osoby się poruszać. Lewa ręka jest niesprawna. Szukam kogoś kto zgodzi się być z moją mamą przez weekend.. od czwartku po poludniu lub piątku do niedzieli i czasem do poniedziałku. Raz a czasem dwa razy w miesiącu mam służbowe wyjazdy wiec szukam kogos kto w tym czasie będzie z moją mamą. Ja i moja mama mieszkamy w Toruniu... Szukam osoby z entuzjazmem która umie gotować i zajmować sie osobami po...
22-01-2018 - lento.pl zapisz
 

Genewa- Opieka nad starsza osobą- okresowo.

Dół
Szukam opiekunki do starszej osoby z początkami Alzheimera, w pełni sprawnej fizycznie. Opieka 2 tygodnie co 6 tygodni, na zmianę ze stałą osobą, regularnie. Wymogi- dobry, komunikatywny francuski, wskazane prawo jazdy, mile widziana osoba w średnim wieku z doświadczeniem. Pensja 1200 € netto za 2 tygodnie pracy. Proszę o poważne oferty.
11-01-2018 - krakusik.pl zapisz
 

Szukam Opiekunki do starszej Kobiety

Poznań
Poszukuję osoby do opieki nad starszą kobietą (90lat),codzienna toaleta, przygotowywanie posiłków.
15-01-2018 - lento.pl zapisz
 

Genewa- Opieka nad starsza osobą- okresowo.

Dół
Szukam opiekunki do starszej osoby z początkami Alzheimera, sprawnej fizycznie. Opieka 2 tygodnie co 6 tygodni, na zmianę ze stałą osobą, regularnie. Wymogi- dobry, komunikatywny francuski, wskazane prawo jazdy. Pensja 1200 € netto za 2 tygodnie pracy. Proszę o poważne oferty.
11-01-2018 - krakusik.pl zapisz
 

Genewa- Opieka nad starsza osobą- okresowo.

Kraków
Szukam opiekunki do starszej osoby z początkami Alzheimera, w pełni sprawnej fizycznie. Opieka 2 tygodnie co 6 tygodni, na zmianę ze stałą osobą, regularnie. Wymogi- dobry, komunikatywny francuski, wskazane prawo jazdy, mile widziana osoba w średnim wieku z doświadczeniem. Pensja 1200 € netto za 2 tygodnie pracy. Proszę o poważne oferty.
11-01-2018 - lento.pl zapisz
 

Opieka do starszej osoby

Wrocław
Szukam opiekuna lub opiekunki dla seniora. Praca polega na codziennym zaprowadzaniu i przyprowadzaniu z ośrodka dla seniorów przy ulicy Ciepłej. Praca na 1 godzinę dziennie.
31-12-2017 - lento.pl zapisz
 

Szukam opiekunki do starszej osoby

Trzebiatów
Szukam osoby do starszej osoby w trzebiatowie ul dworcowa
18-12-2017 - lento.pl zapisz
 

Opiekunka do osoby starszej - całodobowo

Kraków
Szukam opiekunki do osoby starszej (kobieta 81 lat) chorej na Alzheimera, która porusza się samodzielnie, wymaga pomocy przy czynnościach dnia codziennego (pranie, sprzątanie, gotowanie, pomoc w czynnościach higienicznych, podawanie leków). Praca na minimum 3 miesiące z możliwością przedłużenia.
08-12-2017 - lento.pl zapisz
 

Szukam opiekunki do starszej osoby

Nowe Brzesko
Szukam opiekunki do starszej, leżącej starszej osoby na kilka godzin dziennie. Jej córka pracuje za zmiany a w tym czasie starsza pani przebywa nawet 12 godzin sama. Otrzymuje tylko posiłki 2 x dziennie. Potrzebna opieka na około 5-6 godzin dziennie, stawka dzienna 35- 40 zł.
14-11-2017 - lento.pl zapisz
 

Poszukiwana opiekunka dla starszej osoby

Rudziniec
Dzień dobry-szukam opiekunki dla taty w Rzeczycach Slaskich. Ok.10-12 godzin w tygodniu-np.3 dni po 3-4godziny. Pomoc polegałaby na ugotowaniu obiadu, przypilnowaniu leków, ogólnej opiece.Tata jest sprawny umysłowo, ma trudności z poruszaniem, ale nie jest "leżący".Płatnosc za godzine do negocjacji. Proszę o kontakt osoby zainteresowane.
10-11-2017 - lento.pl zapisz
 

Opieka nad starszą osobą

Wrocław
Szukam opiekunki do starszej samodzielnej osoby na 2 godziny dziennie. Rejon Wrocław Krzyki-Huby tel. ... lub ...
06-11-2017 - lento.pl zapisz
 

Szukam opiekunki do starszej zdrowej osoby w Starachowicach

Dół
Poszukiwana jest zdrowa Pani do lat 45, do zajętości: robienie zakupów, sprzątanie (pranie).
07-11-2017 - lento.pl zapisz
 

PILNIE SZUKAM OPIEKUNKI OSOBY STARSZEJ

Kruszwica - Dowiadczenie
Sprawdzona Agencja Pracy ADIUTOR zatrudni opiekunki osób starszych - oferty na terenie Niemiec. OBECNIE SZUKAMY: Opiekunki do 93-letniej pani Marii, która cierpi na inkontynencję oraz ma problemy z chodzeniem. Jest całkiem komunikatywną osobą. Wymagana drobna pomoc przy codziennych czynnościach takich jak ubieranie, wstawanie (specjalny sprzęt i łóżko), spacery oraz pomoc w prowadzeniu domu - gotowanie dla dwu osób, sprzątanie, pranie, zakupy. Do dyspozycji własny w pełni wyposażony pokój w mieszkaniu z dostępem do internetu i telefonu. Rodzina kilka razy w tygodniu odwiedza panią Marię. To...
02-11-2017 - lento.pl zapisz
 

Szukam opiekunki do osoby starszej (Ursus)

Warszawa
Witam, szukam opiekunki do mojej 77 letniej Mamy. W sierpniu złamała szyjkę kości udowej, nie była operowana .Mama cierpi na demencję. Obecnie Mama leży, może być sadzana na fotel lub wózek. Zakres pracy obejmowałby: dbanie o utrzymanie codziennej higieny osobistej, przygotowywanie i podawanie posiłków, pomoc w karmieniu, prowadzenie ćwiczeń zalecanych przez rehabilitanta, dotrzymywanie towarzystwa. Potrzebuję opieki na godziny lub całodobowej (kwestia do dogadania). Mama mieszka na Ursusie ( Skorosze ). Osoby zainteresowane proszę o kontakt i nadesłanie krótkiej informacji o sobie...
06-10-2017 - lento.pl zapisz
 

Szukam opiekunki

Poznań
Szukam opiekunki do chodzacej osoby starszej w Poznaniu -Piątkowo.Godziny do ustalenia.Pilne.
30-08-2017 - lento.pl zapisz
 

PILNIE SZUKAM OPIEKUNKI OSOBY STARSZEJ

Włocławek - Dowiadczenie
Sprawdzona Agencja Pracy ADIUTOR zatrudni opiekunki osób starszych - oferty na terenie Niemiec. Zadania w miejscu pracy: pomoc w życiu codziennym osobie starszej; czynności higieniczne; gotowanie; sprzątanie; zakupy; dotrzymywanie towarzystwa np. spacery, gry Obowiązki różnią się w zależności od oferty. To jest PRACA jest dla Ciebie: masz doświadczenie w opiece nad osobą starszą (może być w rodzinie); jesteś gotowy wyjechać na 1, 2, 3 lub więcej miesięcy; nie musisz znać języka - BEZPŁATNIE przygotujemy Cię do wyjazdu. Zapraszamy do naszych oddziałów w Toruniu, Grudziądzu i Bydgoszczy. ADIUTOR...
17-08-2017 - lento.pl zapisz
 

Szukam opiekunki do starszej pani

Skierniewice
Opiekunka potrzebna od zaraz! Poszukuję opiekunki do osoby starszej (kobiety). Może być Ukrainka. Praca z zakwaterowaniem i wyżywieniem. Warunki mieszkaniowe bardzo dobre. Starsza pani jest spokojna i mało wymagająca. Opieka polega na przygotowaniu jedzenia, przypilnowaniu leków, robieniu zakupów, sprzątaniu i pomocy przy higienie osobistej.
08-08-2017 - lento.pl zapisz
 

Szukam opiekunki osoby starszej moze być z ukrainy

Tarnów
Szukam Opiekunki do osoby chodzącej + prowadzenie domu z zamieszkaniem kolo Tarnowa,osoba to kobieta lat 60 szczupła zaniki pamięci. Proponujemy oddzielny pokój z internetem reszta domu do dyspozycji jak łazienka kuchnia ogród i wyżywienie.Osoby zainteresowane proszę o przesyłanie kilka danych o sobie .oferty od zainteresowanych proszę przesyłać na adres:
06-08-2017 - lento.pl zapisz
 

Opiekun do osoby starszej.

Zamość
Szukam opiekunki do osoby starszej.3 godziny dziennie. Osoby zainteresowane proszę o kontakt TEL ...
30-07-2017 - lento.pl zapisz
 

Praca

Łask
Szukam opiekunki do osoby starszej
02-08-2017 - lento.pl zapisz
1 2 3 Następna »   
szukam opiekunki do osoby starszej
  Powiadomienie mailową dla tego wyszukiwania lub    Kanał RSS do wyszukiwania lub    Wyślij do znajomego
Otrzymuj oferty drogą mailową na adres :
szukam opiekunki do osoby starszej

Mój adres email :
Błąd: nieprawidłowy adres email
W każdej chwili możesz to powiadomienie anulować
Email od znajomego :
Błąd: nieprawidłowy adres email
Twoja wiadomość :
 
 Nieruchomości  Praca  Samochod  Motocykl  Różne