Home > Administrator Sieci > Szklarnie > 

Umiarkowanym Stopniem

1 - 10 z 84 ofert pracy
posortowane wg : Znaczenie - Data
   
 

Zatrudnimy osoby do serwisu sprzątającego w Brzegu

Brzeg - Dowiadczenie
Zatrudnimy osoby w serwisie sprzątającym na obiekt handlowy w Brzegu z umiarkowanym stopniem niepełnosprawności. Poszukujemy maszynistów oraz osoby sprzątające. Mile widziane doświadczenie. Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny.
26-09-2014 - lento.pl zapisz
 

Sprzątanie biur Lisków

Lisków
Zatrudnimy Panie z umiarkowanym stopniem niepełnoprawności do sprzątania biur w miejscowości Lisków. Praca w godz. 16-21. Kontakt
22-09-2014 - kaliszak.pl zapisz
 

Poszukujemy kobiet do pracy w serwisie sprzątającym

Rzeszów
Poszukujemy kobiet do pracy w serwisie sprzątającym z umiarkowanym stopniem niepełnosprawności. Praca na obiekcie handlowym w Rzeszowie (okolice ul.Rejtana). Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny.
26-09-2014 - lento.pl zapisz
 

POSZUKUJEMY kobiet do sprzątania bloków w Krakowie

Kraków
Najbardziej uznana firma w kraju, świadcząca profesjonalne usługi utrzymania czystości poszukuje kobiet do sprzątania bloków w Krakowie(okolice ul. Mazowieckiej). Oferujemy pracę w stabilnej firmie, pakiet profesjonalnych, bezpłatnych szkoleń oraz miłą atmosferę. Mile widziane osoby z umiarkowanym stopniem niepełnosprawności. Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą pracy prosimy o kontakt telefoniczny.
26-09-2014 - lento.pl zapisz
 

Poszukujemy chetnych do pracy w serwisie sprzątającym

Tuszyn
Poszukujemy chętnych do pracy w serwisie sprzątającym na obiekt handlowy w Tuszynie. Mile widziane osoby z umiarkowanym stopniem niepełnosprawności. Zapraszamy również osoby bez orzeczenia/ umowa o dzieło. Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny
26-09-2014 - lento.pl zapisz
 

Sprzątanie

Wrocław
Szukam osób z umiarkowanym stopniem niepełnosprawności do sprzątania pomieszczeń biurowych w obiektach na terenie miasta Wrocławia.
28-09-2014 - lento.pl zapisz
 

Sprzątanie - Jaśki

Olecko
Firma poszukuje Pani do sprzątania w miejscowości Jaśki. Sprzątanie popołudniowe od godz 16 - tej. Mile widziana osoba z umiarkowanym stopniem niepełnosprawności.
24-09-2014 - lento.pl zapisz
 

Zatrudnimy pracowników do serwisu sprzątającego w Pile

Piła
Zatrudnimy pracowników w serwisie sprzątającym na obiekt handlowy w Pile z umiarkowanym stopniem niepełnosprawności. Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny.
26-09-2014 - lento.pl zapisz
 

Poszukujemy kobiet do pracy w serwisie sprzątającym

Bytom
Poszukujemy kobiet do pracy w serwisie sprzątającym na obiekt handlowy w Bytomiu z umiarkowanym stopniem niepełnosprawności. Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny.
26-09-2014 - lento.pl zapisz
 

Praca - sprzatanie

Międzyrzecz
Zatrudnimy Panią do sprzątania w sklepie w Międzyrzeczu. Dla osoby z umiarkowanym stopniem niepełnosprawności umowa o pracę za wynagrodzenie - 1900zł brutto. Tel. ...
23-09-2014 - lento.pl zapisz
1 2 3 4 5 6 7 8 9 Następna »   
umiarkowanym stopniem
  Powiadomienie mailową dla tego wyszukiwania lub    Kanał RSS do wyszukiwania lub    Wyślij do znajomego
Otrzymuj oferty drogą mailową na adres :
umiarkowanym stopniem

Mój adres email :
Błąd: nieprawidłowy adres email
W każdej chwili możesz to powiadomienie anulować
Email od znajomego :
Błąd: nieprawidłowy adres email
Twoja wiadomość :