Home > Analityk > Fidic > 

Umiarkowanym Stopniem

1 - 10 z 98 ofert pracy
Wyszukiwania podobne do "umiarkowanym stopniem" :

zatrudnienie z umiarkowanym stopniem

-

zatrudnienie ze stopniem umiarkowanym

-

osob umiarkowanym stopniem

posortowane wg : Znaczenie - Data
   
 

Praca w ochronie dla osób niepełnosprawnych

Warszawa
Agencja Ochrony PILNIE zatrudni osoby niepełnosprawne do ochrony obiektów na Mokotowie (biurowce). Praca na noce w godzinach od 17 do 9 oraz w soboty i niedziele 24 godz. Mile widziane osoby z umiarkowanym oraz znacznym stopniem niepełnosprawności. Serdecznie zapraszamy. Kontakt pod podanym numerem telefonu!
27-07-2015 - lento.pl zapisz
 

Ursynów - ochrona - również z orzeczeniem

Warszawa
Agencja ochrony zatrudni osoby na stanowisko agenta ochrony biurowca na Ursynowie. Praca 12 godz, stawka 6,50 zł. Mile widziane osoby z umiarkowanym stopniem niepełnosprawności. Wymagania: - dyspozycyjność - dobra prezencja
27-07-2015 - lento.pl zapisz
 

Ursynów - ochrona - praca dla osób z orzeczeniem

Warszawa
Agencja ochrony PILNIE zatrudni osoby niepełnosprawne do pracy na stanowisku agenta ochrony na Ursynowie. Zapewniamy bardzo dobre warunki socjalne. Praca pon-pt od godz. 17 do 9, sob-niedz 24 godz. Mile widziane osoby z umiarkowanym stopniem niepełnosprawności. Kontakt pod podanymi numerami tel.
27-07-2015 - lento.pl zapisz
 

Praca - Ochrona - Praga Południe

Warszawa
Agencja ochrony PILNIE zatrudni osoby na stanowisko agenta ochrony na Gocławiu (osiedla). System pracy 24/48, stawka 5,50. Mile widziane osoby z umiarkowanym stopniem niepełnosprawności. Kontakt pod podanymi numerami telefonów.
27-07-2015 - lento.pl zapisz
 

Praca od zaraz - ursynów - Agent Ochrony

Warszawa
Zatrudnimy od zaraz Agentów Ochrony na Ursynowie. Praca w systemie 24/48. Zapraszamy do współpracy osoby z umiarkowanym stopniem niepełnosprawności, preferowane osoby do 60 roku życia. Kontakt pod podanymi numerami telefonów.
27-07-2015 - lento.pl zapisz
 

Pracownicy sezonowi do pracy przy zbiorach warzyw i owoców

Warszawa - Dowiadczenie
Nawiążemy wspolprace z osobami poszukującym pracy sezonowej ( okolice grojca i Warki) przy zbiorach warzyw i owocow ( ogórki,papryka,czereśnie,wisnie,jabłka) Oferujemy możliwość zatrudnienia z ubezpieczeniem i umowa sezonowa( cywilno prawną ) dla każdego bez względu na doświadczenie i wiek( również renciści z umiarkowanym stopniem niepełnosprawności,osoby uczące sie i studenci) mile widziane również osoby z za wschodniej granicy z legalnym pobytem na terenie RP . Oferujemy: - bezpłatne zakwaterowanie - możliwość bezpłatnego wyżywienia - możliwość pracy calorocznej - stawki płacowe akordowe i...
25-07-2015 - lento.pl zapisz
 

Zatrudnimy osoby niepełnosprawne

Warszawa
Agencja ochrony zatrudni do pracy na stanowisko agenta ochrony na Mokotowie. Zapraszamy do współpracy osoby z umiarkowanym stopniem niepełnosprawności. Zapewniamy bardzo dobre warunki socjalne na obiekcie i umowę o pracę. Praca pon-pt od godz. 17 do 9, niedziele 24 godziny.
27-07-2015 - lento.pl zapisz
 

Ankieter/Telemarketer

Łódź - Dowiadczenie
Zatrudnię teleamrketera/ankietera do przeprowadzania ankiet przez telefon z I lub II grupą niepełnosprawności. Wymagania: - Orzeczenie o znacznym lub umiarkowanym stopniu niepełnosprawności - Status ucznia lub studenta zaocznego- mile widziany - Doświadczenie na podobnym stanowisku pracy - Chęci do pracy - Odpowiedzialność - Dobra dykcja - Komunikatywność Oferujemy : - Umowę o pracę - stabilne warunki zatrudnienia. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV wraz z stopniem i grupą niepełnosprawności na adres e-mail.
23-07-2015 - lento.pl zapisz
 

Pracownik Hali Sprzedaży -pracownik niepełnosprawny

Łódź - Dowiadczenie
Platforma Integracji Osób Niepełnosprawnych PI-ON organizująca zatrudnienie osób niepełnosprawnych na otwartym rynku pracy w chwili obecnej poszukuje kandydatów z umiarkowanym stopniem niepełnosprawności na stanowisko: PRACOWNIK HALI SPRZEDAŻY Miejsce pracy: Łódź Zakres obowiązków: - zatowarowanie i oznakowanie podległego działu - transportowanie towarów z magazynu na halę sprzedaży - rejestrowanie i kontrola towaru za pomocą terminali radiowych - dbanie o odpowiednią ekspozycję i dostępność produktów na dziale - zapewnienie profesjonalnej obsługi Klientów dokonujących zakupów Oczekujemy: -...
27-07-2015 - lento.pl zapisz
 

Praca w ochronie dla osób 60+ oraz z orzeczeniem

Lesznowola
Agencja ochrony PILNIE zatrudni osoby na stanowisko agenta ochrony w okolicach Raszyna (Podolszyn). System pracy 24/48, stawka 5,50. Zapraszamy do współpracy osoby w wieku 60+ oraz z umiarkowanym stopniem niepełnosprawności. Kontakt pod podanymi numerami telefonów.
27-07-2015 - lento.pl zapisz
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna »   
umiarkowanym stopniem
  Powiadomienie mailową dla tego wyszukiwania lub    Kanał RSS do wyszukiwania lub    Wyślij do znajomego
Otrzymuj oferty drogą mailową na adres :
umiarkowanym stopniem

Mój adres email :
Błąd: nieprawidłowy adres email
W każdej chwili możesz to powiadomienie anulować
Email od znajomego :
Błąd: nieprawidłowy adres email
Twoja wiadomość :
 
 Nieruchomości  Praca  Samochod  Motocykl  Różne