Home > Administrator Sieci > Wiedza > 

Umiarkowanym Stopniem

1 - 10 z 90 ofert pracy
Wyszukiwania podobne do "umiarkowanym stopniem" :

zatrudnienie z umiarkowanym stopniem

posortowane wg : Znaczenie - Data
   
 

POSZUKUJEMY PRACOWNIKÓW DO SERWISU SPRZĄTAJĄCEGO w Krakowie

Kraków
Zatrudnimy pracowników do serwisu sprzątającego z umiarkowanym stopniem niepełnosprawności na obiekt handlowy w Krakowie(okolice ul. Bora Komorowskiego). Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny.
18-08-2014 - lento.pl zapisz
 

Staże z wynagrodzeniem dla osób niepełnosprawnych

Radom
FIRMA EWAL Ewelina Korczak ZAPRASZA OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNE W STOPNIU Z LEKKIM, UMIARKOWANYM I ZNACZNYM STOPNIEM DO UDZIAŁU W BEZPŁATNYCH SZKOLENIACH I 6-CIO MIESIĘCZNYCH STAŻACH Z WYNAGRODZENIEM. Projekt „SPRAWNI w działaniu” współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Priorytet VII. Promocja integracji społecznej, Działanie 7.4. Niepełnosprawni na rynku pracy. CEL PROJEKTU: Projekt dla osób niepełnosprawnych mający na celu podniesienie poziomu aktywności zawodowej i społecznej. PROJEKT SKIEROWANY DO: • Osób niepełnosprawnych w wieku 18-30 lat. •...
18-08-2014 - lento.pl zapisz
 

Sprzątanie

Oleśnica
Szukam osoby do sprzątania pomieszczeń biurowych na obiekcie w Oleśnicy. Tylko osoby z umiarkowanym stopniem niepełnosprawności.Umowa o pracę
19-08-2014 - lento.pl zapisz
 

Zatrudnimy kobiety do sprzątania sklepu meblowego w Krakowie

Kraków
Zatrudnimy kobiety do sprzątania sklepu meblowego w Krakowie(okolice Borku Fałęckiego). Mile widziane osoby z umiarkowanym stopniem niepełnosprawności. Zapraszamy również osoby bez orzeczenia. Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny lub przesłanie cv.
20-08-2014 - lento.pl zapisz
 

Poszukujemy pracowników serwisu sprzątajacego

Wrocław
Poszukujemy pracowników serwisu sprzątającego na obiekt handlowy we Wrocławiu .Praca trzyzmianowa / 6.00-14.00 , ... ,22.00-6.00 /.OD ZARAZ.Mile widziane osoby z orzeczonym,umiarkowanym stopniem niepełnosprawności.Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą pracy prosimy o kontakt telefoniczny.
20-08-2014 - lento.pl zapisz
 

POSZUKUJEMY PRACOWNIKÓW DO SERWISU SPRZĄTAJĄCEGO

Raszyn
Zatrudnimy pracowników do serwisu sprzątającego na obiekt handlowy w Jankach(okolice ul. Mszczonowskiej). Mile widziane osoby z umiarkowanym stopniem niepełnosprawności. Zapraszamy również osoby bez orzeczenia/umowa o dzieło. Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny
20-08-2014 - lento.pl zapisz
 

Zatrudnimy brygadzistę serwisu sprzatającego w Piotrkowie T.

Piotrków Trybunalski
Zatrudnimy brygadzistę serwisu sprzątającego na obiekt handlowy w Piotrkowie Trybunalskim. Mile widziane osoby z umiarkowanym stopniem niepełnosprawności. Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny.
18-08-2014 - lento.pl zapisz
 

Zatrudnimy pracowników do serwisu sprzątającego we

Wrocław
Zatrudnimy pracowników do serwisu sprzątającego we Wrocławiu w niepełnym wymiarze godzin. Praca w nocy w godzinach 22.00-2.00 lub co drugi dzień 22.00-6.00. Mile widziane osoby z umiarkowanym stopniem niepełnosprawności. Zapraszamy również osoby bez orzeczenia. Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny.
20-08-2014 - lento.pl zapisz
 

Dam Pracę

Wrocław
Szukam osoby do sprzątania pomieszczeń biurowych z umiarkowanym stopniem niepełnosprawności. Praca przy ulicy Gazowej od godz 7-12.Umowa o pracę.
17-08-2014 - lento.pl zapisz
 

Pracownik porządjowy - sprzątanie chodnika

Katowice
Przyjmę do pracy osobę ze znacznym stopniem niepełnosprawności lub umiarkowanym specjalnym do sprzątania chodników na ul. Raciborskiej, Strzeleckiej, Mikołowskiej w Katowicach. Praca polega na zamiataniu liści i usuwaniu śmieci z chodnika a w okresie zimowym na odśnieżaniu. Płaca 1240zł/ na rękę. Osoby zainteresowane dzwonić po nr tel. ...
18-08-2014 - lento.pl zapisz
1 2 3 4 5 6 7 8 9 Następna »   
umiarkowanym stopniem
  Powiadomienie mailową dla tego wyszukiwania lub    Kanał RSS do wyszukiwania lub    Wyślij do znajomego
Otrzymuj oferty drogą mailową na adres :
umiarkowanym stopniem

Mój adres email :
Błąd: nieprawidłowy adres email
W każdej chwili możesz to powiadomienie anulować
Email od znajomego :
Błąd: nieprawidłowy adres email
Twoja wiadomość :