Home > Analityk > Fidic > 

Umiarkowanym Stopniem

1 - 10 z 99 ofert pracy
Wyszukiwania podobne do "umiarkowanym stopniem" :

zatrudnienie z umiarkowanym stopniem

-

zatrudnienie ze stopniem umiarkowanym

-

osob umiarkowanym stopniem

posortowane wg : Znaczenie - Data
   
 

Praca w ochronie - Centrum - również dla osób z orzeczeniem

Warszawa
Firma Juwentus PILNIE zatrudni Agentów Ochrony do pracy polegającej na ochronie biurowca w Centrum Warszawy. Zapraszamy do współpracy również osoby z umiarkowanym stopniem niepełnosprawności oraz ze schorzeniami specjalnymi. System pracy 24/48 godzin. kontakt pod podanymi numerami telefonów.
27-08-2015 - lento.pl zapisz
 

Pracownik Ochrony z orzeczonym stopniem niepełnosprawności

Gdynia
Agencja Doradztwa Personalnego JOBHOUSE (wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 7097) dla jednego ze swoich Klientów, firmy ochroniarskiej z Gdańska poszukuje osób z orzeczonym umiarkowanym lub znacznym stopniem niepełnosprawności do pracy w Gdyni Cisowej wymagania: - umiarkowany lub znaczny stopień niepełnosprawności nie umożliwiający pracy w ochronie fizycznej - brak statusu emeryta ( dopuszczalny status rencisty, lecz nie wojskowego) - brak schorzeń uniemożliwiających pracę w zawodzie, np.: epilepsja, depresja, choroba psychiczna - odporność na stres -...
30-08-2015 - mypraca.pl zapisz
 

Pruszków - sprzątanie - również z orzeczeniem

Pruszków
Firma sprzątająca zatrudni osoby do sprzątania terenów zewnętrznych (obsługa kosiarek, kos spalinowych, zamiatarki).Preferowani mężczyźni z orzeczonym umiarkowanym stopniem niepełnosprawności. W przypadku osób niepełnosprawnych oferujemy umowę o pracę. Praca 8 godzin od 8 do 14, stawka 8 zł.
27-08-2015 - lento.pl zapisz
 

Praca prz Galerii Mokotów - preferowane osoby niepełnospr

Warszawa
Firma z wieloletnimi tradycjami w dziedzinie ochrony zaprasza do współpracy osoby chcące pracować w bardzo dobrych warunkach socjalnych, w spokojnym miejscu. Praca polega na ochronie obiektu usytuowanym na Mokotowie. Proponujemy system pracy od poniedziałku do piątku od godz. 17 do godz. 9 oraz w soboty i niedziele 24 godziny. Preferowane osoby z umiarkowanym stopniem niepełnosprawności i/lub ze schorzeniem specjalnym. Kontakt pod podanymi numerami telefonów.
27-08-2015 - lento.pl zapisz
 

Praca też dla osób niepełnosprawnych- ochrona na Ursynowie

Warszawa
Firma Juwentus PILNIE zatrudni Agentów Ochrony do pracy na Ursynowie. System pracy 24/48 godzin, stawka 5,5. Preferowane osoby do 65 roku życia z umiarkowanym stopniem niepełnosprawności. Kontakt telefoniczny.
27-08-2015 - lento.pl zapisz
 

Konstancin - ochrona osiedla

Konstancin-jeziorna
Firma Juwentus PILNIE zatrudni osoby do ochrony osiedla mieszkaniowego w Konstancinie. Preferowane osoby z umiarkowanym stopniem niepełnosprawności sprawne ruchowo. System pracy 24/48 godz, stawka 5,50. Zapraszamy do współpracy emerytów. Kontakt telefoniczny.
27-08-2015 - lento.pl zapisz
 

Wola - sprzątanie - również z orzeczeniem

Warszawa
Firma sprzątająca zatrudni osoby do sprzątania klatek schodowych na woli. Preferowane kobiety z orzeczonym umiarkowanym stopniem niepełnosprawności. Praca w godz 6-13. Osobom niepełnosprawnym oferujemy umowę o pracę. Kontakt pod podanymi numerami telefonów.
27-08-2015 - lento.pl zapisz
 

Kasjer( z grupą inwalidzką)

Tychy - Dowiadczenie
Zakład pracy chronionej zatrudni osoby ze znacznym lub umiarkowanym stopniem niepełnosprawności do pracy na stanowisko kasjer do marketu spożywczego w Tychach OBOWIĄZKI: Praca na linii kas, obsługa klienta WYMAGANIA: Orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu umiarkowanym lub znacznym Mile widziane doświadczenie w handlu GWARANTUJEMY: •Stałą pracę (umowa o pracę), warunki pracy zgodne z normami obowiązującymi w zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, 5 dni w tygodniu, bez pracy na zmiany nocne, •Atrakcyjne wynagrodzenie, •Korzystanie z Zakładowego Funduszu Rehabilitacji (dofinansowanie do leków,...
26-08-2015 - lento.pl zapisz
 

Agent Ochrony - praca na Ursynowie - również z orzeczeniem

Warszawa
PILNIE zatrudnimy Agenta Ochrony do pracy na Ursynowie. System pracy 24/48 godzin. Preferowane osoby do 60 roku życia z umiarkowanym stopniem niepełnosprawności. Kontakt pod podanymi numerami telefonów.
27-08-2015 - lento.pl zapisz
 

Praca od zaraz - Ursynów - Agent Ochrony

Warszawa
Zatrudnimy od zaraz Agentów Ochrony na Ursynowie. Praca w systemie 24/48. Zapraszamy do współpracy osoby z umiarkowanym stopniem niepełnosprawności, preferowane osoby do 60 roku życia. Kontakt pod podanymi numerami telefonów.
27-08-2015 - lento.pl zapisz
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna »   
umiarkowanym stopniem
  Powiadomienie mailową dla tego wyszukiwania lub    Kanał RSS do wyszukiwania lub    Wyślij do znajomego
Otrzymuj oferty drogą mailową na adres :
umiarkowanym stopniem

Mój adres email :
Błąd: nieprawidłowy adres email
W każdej chwili możesz to powiadomienie anulować
Email od znajomego :
Błąd: nieprawidłowy adres email
Twoja wiadomość :
 
 Nieruchomości  Praca  Samochod  Motocykl  Różne