Informujemy, że Donkiz korzysta z własnych plików cookies w celu utrzymania aktywnych sesji użytkownika oraz poprawy jakości naszych usług. Jeśli kontynuujesz przeglądanie, rozumiemy, wyrażasz zgodę na wykorzystanie cookies. (Kliknij tutaj, aby zaakceptować)
  Home > Fotograf > Zatrudnienie > 

Umiarkowanym Stopniem

1 - 10 z 95 ofert pracy
Wyszukiwania podobne do "umiarkowanym stopniem" :

zatrudnienie ze stopniem umiarkowanym

-

zatrudnienie z umiarkowanym stopniem

posortowane wg : Znaczenie - Data
   
 

POSZUKUJEMY PRACOWNIKÓW DO SERWISU SPRZĄTAJĄCEGO

Piotrków Trybunalski - Dowiadczenie
Poszukujemy pracowników serwisu sprzątającego na obiekt handlowy w Piotrkowie Trybunalskim (okolice ul.Sulejowskiej). Mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyn myjących. Osobom z umiarkowanym stopniem niepełnosprawności oferujemy umowę o pracę. Zapraszamy również do współpracy osoby bez orzeczenia/ umowa o dzieło. Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny.
22-04-2014 - lento.pl zapisz
 

Zatrudnimy pracownika na stanowisko: ASYSTENT DS. OPERACJI

Kraków
Zatrudnimy pracownika na stanowisko: ASYSTENT DS. OPERACJI HANDLOWYCH. Wymagania: znajomość programu kalkulacyjnego Excel, skrupulatność, zaangażowanie, odpowiedzialność, komunikatywność, mile widziane osoby z umiarkowanym stopniem niepełnosprawności, z wyższym wykształceniem lub studiujące. Od kandydatów nie wymagamy doświadczenia Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV:
22-04-2014 - lento.pl zapisz
 

POSZUKUJEMY PRACOWNIKÓW DO SERWISU SPRZĄTAJĄCEGO

Wałbrzych
Poszukujemy pracowników do serwisu sprzątającego na obiekt handlowy w Wałbrzychu. Mile widziane osoby z umiarkowanym stopniem niepełnosprawności/umowa o pracę. Osobom bez orzeczenia oferujemy umowę o dzieło. Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny.
22-04-2014 - lento.pl zapisz
 

Sprzedawca pełny etat osoba ze stopniem

Lublin - Dowiadczenie
Firma Altero zajmująca się sprzedażą obuwia obecnie poszukuje do jednego ze swoich salonów na terenie Lublina sprzedawcy. Wymagania: - osoba ze stopniem niepełnosprawności lekkim lub umiarkowanym- warunek konieczny - otwartość, kontaktowość, zaangażowanie w wykonywane obowiązki, - mile widziane doświadczenie w handlu Oferujemy: -umowę o prace - stabilne zatrudnienie - system premiowy po okresie próbnym Zastrzegamy ,że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
18-04-2014 - lento.pl zapisz
 

POSZUKUJEMY PRACOWNIKÓW DO SERWISU SPRZĄTAJĄCEGO

Szczawno-zdrój
Poszukujemy pracowników do serwisu sprzątającego na obiekt handlowy w Szczawnie-Zdroju. Praca na trzy zmiany. Mile widziane osoby z umiarkowanym stopniem niepełnosprawności/umowa o pracę. Osobom bez orzeczenia oferujemy umowę o dzieło. Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny.
22-04-2014 - lento.pl zapisz
 

Poszukujemy pracowników serwisu sprzątającego

Wałbrzych
Poszukujemy chętnych do pracy w serwisie sprzątającym na obiekcie handlowym w Wałbrzychu /okolice ul.Długiej/.Praca dwuzmianowa OD ZARAZ.Mile widziane osoby z orzeczonym,umiarkowanym stopniem niepełnosprawności /umowa o pracę/.Zapraszamy do współpracy rownież osoby pełnosprawne /umowa o dzieło/.Zainteresowanych naszą ofertą pracy prosimy o kontakt telefoniczny.
22-04-2014 - lento.pl zapisz
 

Pilnie zatrudnimy kobiety do sprzątania siłowni-Wrocław

Wrocław
Zatrudnimy kobiety do sprzątania siłowni we Wrocławiu (okolice ul. Krzywoustego). Praca na nocną zmianę. Mile widziane osoby z umiarkowanym stopniem niepełnosprawności/umowa o pracę. Zapraszamy również osoby bez orzeczenia/umowa o dzieło. Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny ... lub ...
22-04-2014 - lento.pl zapisz
 

Poszukujemy pracowników serwisu sprzatającego

Wrocław
Poszukujemy pracowników serwisu sprzątajacego do Fitness Klubu we Wrocławiu /okolica ul.B.Krzywoustego/.Praca trzyzmianowa / 6-14 , 14-22 ,22-6 /OD ZARAZ.Mile widziane osoby z orzeczonym,umiarkowanym stopniem niepoełnosprawności.Zapraszamy do współpracy także osoby pełnosprawne/umowa o dzielo/.Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą prosimy o kontakt telefoniczny.
22-04-2014 - lento.pl zapisz
 

Poszukujemy panie do serwisu sprzątajacego

Wrocław
Pilnie zatrudnimy panie do sprzatania Fitness Klubu we Wrocławiu /okolica ul.Powstańców Śląskich / Praca na nocną zmianę.Mile widziane osoby z orzeczonym, umiarkowanym stopniem niepełnosprawności /Umowa o Pracę/.Zapraszamy do współpracy także osoby pełnosprawne /Umowa o dzieło/.Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny.
22-04-2014 - lento.pl zapisz
 

Poszukujemy pracowników serwisu sprzątającego

Szczawno-zdrój
Poszukujemy pracowników serwisu sprzątającego na obiekt handlowy w Szczawnie Zdroju.Praca OD ZARAZ na trzy zmiany /od g.6.00-14.00 ,od g.... , od 22.00-6.00/.Mile widziane osoby z orzeczonym ,umiarkowanym stopniem niepełnosprawności/Umowa o Pracę/.Zapraszamy do współpracy także osoby pełnosprawne /umowa o dzieło/.Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą prosimy o kontakt telefoniczny.
22-04-2014 - lento.pl zapisz
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna »   
umiarkowanym stopniem
  Powiadomienie mailową dla tego wyszukiwania lub    Kanał RSS do wyszukiwania lub    Wyślij do znajomego
Otrzymuj oferty drogą mailową na adres :
umiarkowanym stopniem

Mój adres email :
Błąd: nieprawidłowy adres email
W każdej chwili możesz to powiadomienie anulować
Email od znajomego :
Błąd: nieprawidłowy adres email
Twoja wiadomość :