Informujemy, że Donkiz korzysta z własnych plików cookies w celu utrzymania aktywnych sesji użytkownika oraz poprawy jakości naszych usług. Jeśli kontynuujesz przeglądanie, rozumiemy, wyrażasz zgodę na wykorzystanie cookies. (Kliknij tutaj, aby zaakceptować)
  Home > Nauczyciel > Nauczyciela Przedszkola > 

Nauczyciela Przedszkolu

1 - 10 z 186 ofert pracy
Wyszukiwania podobne do "nauczyciela przedszkolu" :

przygotowanie metodyczne nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej

-

nauczyciela muzyki

-

nauczyciela polskiego

-

nauczyciela norweskiego

-

nauczyciela mielec

-

motywacja nauczyciela przedszkolnego

nauczyciel nauczyciela informatyki oferta

referencja nauczyciela

posortowane wg : Znaczenie - Data
   
 

Nauczyciel Przedszkola/Żłobka

Lipsk - Pracy tymczasowej - Dowiadczenie
MGsolutions Sp. z o.o. - Agencja Pracy Tymczasowej z siedzibą w Krakowie przy ul. Skawińskiej 13/5, specjalizuje się w świadczeniu usług w ramach pracy tymczasowej w Polsce i za granicą oraz rekrutacji stałej na stanowiska specjalistyczne. Agencja posiada certyfikat o numerze rejestru 9466. Obecnie dla swojego zaufanego Klienta w Niemczech MGsolutions Sp. z o.o. poszukuje osób zainteresowanych pracą na stanowisku: Nauczyciel Przedszkola/Żłobka Nr ref.: NAUCZ11/DE/2013 ZAKRES OBOWIĄZKÓW: • Sprawowanie opieki wychowawczej nad dziećmi w przedszkolu • Przygotowywanie...
10-04-2014 - mypraca.pl zapisz
 

Nauczyciel - Język Angielski - Krapkowice

Krapkowice - Dowiadczenie
Firma Centrum Edukacji i Prawa Euro Wiedza prowadzi obecnie rekrutację na stanowisko Nauczyciela języka angielskiego w przedszkolu w Krapkowicach. Wymagane: -wykształcenie wyższe magisterskie w zakresie edukacji przedszkolnej lub wczesnoszkolnej z przygotowaniem pedagogicznym i kwalifikacje do nauki języka angielskiego dzieci w przedszkolu - co najmniej 1-roczne doświadczenie zawodowe Osoby spełniające wymagania proszone są o wysyłanie CV na adres email: ... W TYTULE MAILA PROSZĘ WPISAĆ: "Angielski/Krapkowice"
09-04-2014 - lento.pl zapisz
 

Nauczyciel przedszkolny - zajęcia artystyczne

Szamocin
Poszukujemy osoby chętnej do prowadzenia zajęć artystycznych w przedszkolu. Osoba chętna musi posiadać wykształcenie kierunkowe oraz kwalifikacje uprawniające do prowadzenia zajęć z dziećmi. Cv proszę przesyłać na adres mailowy podany w ogłoszeniu.
02-04-2014 - mypraca.pl zapisz
 

CHOJNA - szukam nauczycieli do prowadzenia zajęć

Chojna - Dowiadczenie
Szukam nauczycieli do prowadzenia zajęć dodatkowych pozalekcyjnych w Przedszkolu w Chojnie: 84 godziny zajęć z nauczania języka angielskiego w terminie do 30 września 2015 r. 84 godziny zajęć z rytmiki w terminie do 30 września 2015 r. 168 godzin zajęć psychologicznych w terminie do 30 września 2015 r. 252 godziny zajęć logopedii w terminie do 30 września 2015 r. 168 godzin zajęć z pedagogiem specjalnym w terminie do 30 września 2015 r. 84 godziny socjoterapii w terminie do 30 września 2015 r. Wymagania: Wykształcenie wyższe Kwalifikacje do prowadzenia danego rodzaju zajęć Przygotowanie...
15-04-2014 - lento.pl zapisz
 

Nauczyciel języka angielskiego

Wieliszew - Dowiadczenie
Centrum Szkoleniowe Oksjon prowadzi rekrutację w gminie Wieliszew na stanowisko: - Nauczyciel języka angielskiego Praca w przedszkolu Wymagania: - Kwalifikacje do nauczania języka angielskiego - Minimum roczne doświadczenie w prowadzeniu zajęć z języka angielskiego z dziećmi w przedszkolach ------------------------------------------------------------------------------------------ Prosimy o wysyłanie swojego CV wraz z informacją o dyspozycyjności i oczekiwanej stawce za godzinę prowadzenia zajęć W tytule należy wpisać: Wieliszew / język angielski na adres:
02-04-2014 - mypraca.pl zapisz
 

Nauczyciel przedszkolny - logopeda

Szamocin
Poszukujemy osoby chętnej do prowadzenia zajęć logopedycznych w przedszkolu. Osoba chętna musi posiadać wykształcenie kierunkowe oraz kwalifikacje uprawniające do prowadzenia zajęć z dziećmi. Cv proszę przesyłać na adres mailowy podany w ogłoszeniu.
02-04-2014 - mypraca.pl zapisz
 

Nauczyciel Przedszkola/Żłobka

Sęp - Pracy tymczasowej - Dowiadczenie
MGsolutions Sp. z o.o. - Agencja Pracy Tymczasowej z siedzibą w Krakowie przy ul. Skawińskiej 13/5, specjalizuje się w świadczeniu usług w ramach pracy tymczasowej w Polsce i za granicą oraz rekrutacji stałej na stanowiska specjalistyczne. Agencja posiada certyfikat o numerze rejestru 9466. Obecnie dla swojego zaufanego Klienta w Niemczech MGsolutions Sp. z o.o. poszukuje osób zainteresowanych pracą na stanowisku: Nauczyciel Przedszkola/Żłobka Nr ref.: NAUCZ12/DE/2013 ZAKRES OBOWIĄZKÓW: • Sprawowanie opieki wychowawczej nad dziećmi w przedszkolu • Przygotowywanie...
02-04-2014 - mypraca.pl zapisz
 

Logopeda w przedszkolu

Zabrodzie
Centrum Szkoleniowe Oksjon prowadzi rekrutację w Gminie Zabrodzie na stanowisko: NAUCZYCIEL LOGOPEDA Praca 16 godzin tygodniowo od poniedziałku do piątku Praca w Szkole Podstawowej w Gminie Zabrodzie - Przedszkole w Adelinie Wymagania: - kwalifikacje do prowadzenia zajęć logopedycznych w przedszkolu Prosimy o wysyłanie swojego CV wraz z informacją o dyspozycyjności i oczekiwanej stawce za godzinę prowadzenia zajęć W tytule należy wpisać: LOGOPEDA/ ADELIN na adres e mail: ... informacje o szczegółach: ... lub poprzez e-mail.
05-04-2014 - mypraca.pl zapisz
 

Nauczyciel Przedszkola/Żłobka, Pomoc Nauczyciela Przedszkola w Niemcz

Lipsk - Pracy tymczasowej - Dowiadczenie
MG SOLUTIONS SP. Z O.O. - Agencja Pracy Tymczasowej z siedzibą w Krakowie przy ul. Skawińskiej 13/5, specjalizuje się w świadczeniu usług w ramach pracy tymczasowej w Polsce oraz Zagranicą i rekrutacji stałej na stanowiska specjalistyczne. Agencja posiada certyfikat o numerze rejestru: 9466 Nauczyciel Przedszkola/Żłobka, Pomoc Nauczyciela Przedszkola w Niemczech Wymagania • wykształcenie wyższe 5 letnie – studia pedagogiczne (pedagogika przedszkolna I lub II stopień, wczesnoszkolna, ogólna, opiekuńcza, wychowawcza, resocjalizacyjna itp.) – warunek konieczny •...
02-04-2014 - mypraca.pl zapisz
 

Nauczyciel języka angielskiego

Potok
Centrum Szkoleniowe Oksjon prowadzi rekrutację w gminie Potok Górny na stanowisko: - Nauczyciel języka angielskiego Praca w Przedszkolu Wymagania: - Kwalifikacje do nauczania języka angielskiego ------------------------------------------------------------------------------------------ Prosimy o wysyłanie swojego CV wraz z informacją o dyspozycyjności i oczekiwanej stawce za godzinę prowadzenia zajęć W tytule należy wpisać: Potok Górny / język angielski na adres:
02-04-2014 - mypraca.pl zapisz
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna »   
nauczyciela przedszkolu
  Powiadomienie mailową dla tego wyszukiwania lub    Kanał RSS do wyszukiwania lub    Wyślij do znajomego
Otrzymuj oferty drogą mailową na adres :
nauczyciela przedszkolu

Mój adres email :
Błąd: nieprawidłowy adres email
W każdej chwili możesz to powiadomienie anulować
Email od znajomego :
Błąd: nieprawidłowy adres email
Twoja wiadomość :