Home > Nauczyciel > Nauczyciel Informatyki Wymagania > 

Nauczyciel Chemii Wymagania

1 - 10 z 56 ofert pracy
posortowane wg : Znaczenie - Data
   
 

Nauczyciel chemii

Kościelisko
Centrum Szkoleniowe Oksjon prowadzi rekrutację w Gminie Kościelisko na stanowisko: nauczyciel chemii Praca w Zespole Szkół: Gimnazjum i Szkoła Podstawowa w Gminie Kościelisko Wymagania: - nauczyciel powinien posiadać wykształcenie wyższe (licencjat lub magister) z przygotowaniem pedagogicznym - kwalifikacje do nauczania chemii na poziomie szkoły gimnazjalnej ------------------------------------------------ ------------------------------------------ Prosimy o wysyłanie swojego CV wraz z informacją o dyspozycyjności i oczekiwanej stawce za godzinę prowadzenia zajęć W tytule należy wpisać:...
18-08-2014 - lento.pl zapisz
 

Nauczyciel chemii, biologii, geografii

Bielsk Podlaski - Dowiadczenie
Alfabet Sp. z o. o poszukuje nauczyciela chemii, biologii i geografii do prowadzenia zajęć na terenie powiatu bielskiego dla uczniów szkoły gimnazjalnej. Wymagania: -studia wyższe kierunkowe -przygotowanie pedagogiczne - 3 doświadczenie w nauczaniu w gimnazjum -min. nauczyciel kontraktowy CV wraz z dyplomem, referencjami i ceną za godzinę prosimy przesyłać na podany ... W tytule wiadomości prosimy wpisywać miejscowość,przedmiot i proponowaną stawkę brutto za godzinę.
20-08-2014 - lento.pl zapisz
 

Nauczyciel - Chemia - Wąbrzeźno

Wąbrzeźno
Firma Centrum Edukacji i Prawa Euro Wiedza prowadzi obecnie rekrutację na stanowisko: nauczyciela chemii w Wąbrzeźnie. Wymagane : - kwalifikacje do nauczania chemii w gimnazjum i szkole ponadgimnazjalnej - stopień awansu zawodowego co najmniej: nauczyciel kontraktowy Prosimy o podanie stawki za godzinę zajęć oraz dyspozycyjność. W celu weryfikacji prosimy o przesłanie dokumentów potwierdzających wykształcenie i nadanie stopnia awansu zawodowego. W tytule maila proszę wpisać: „Chemia/Wąbrzeźno" Osoby spełniające wymagania proszone są o wysyłanie cv na adres email:
20-08-2014 - lento.pl zapisz
 

Nauczyciel geografii, biologii, chemii

Baranów - Dowiadczenie
Alfabet Sp. z o. o poszukuje nauczyciela geografii, biologii, chemii do prowadzenia zajęć na terenie powiatu grodziskiego dla uczniów szkoły podstawowej. Wymagania: -studia wyższe kierunkowe -przygotowanie pedagogiczne -doświadczenie w nauczaniu CV wraz z dyplomem, referencjami i ceną za godzinę prosimy przesyłać na podany ... W tytule wiadomości prosimy wpisywać miejscowość,przedmiot i proponowaną stawkę brutto za godzinę.
19-08-2014 - lento.pl zapisz
 

Nauczyciel - Chemia - Porąbka

Porąbka - Dowiadczenie
Firma Centrum Edukacji i Prawa Euro Wiedza prowadzi obecnie rekrutację na stanowisko: nauczyciela chemii na terenie Gminy Porąbka. Wymagane : - wykształcenie wyższe magisterskim z przygotowaniem pedagogicznym, - uprawnienia do nauczania chemii, - minimum roczne doświadczenie jako nauczyciel chemii w szkole gimnazjalnej Prosimy o podanie stawki za godzinę zajęć oraz dyspozycyjność. W celu weryfikacji prosimy o przesłanie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagań dotyczących kwalifikacji: wykształcenia i doświadczenia. W tytule maila proszę wpisać: „Chemia/Porąbka" Osoby spełniające...
14-08-2014 - lento.pl zapisz
Pytania związane : nauczyciel chemii
 

Nauczyciel - Chemia - Kornica

Stara
Firma Centrum Edukacji i Prawa Euro Wiedza prowadzi obecnie rekrutację na stanowisko: nauczyciela chemii w Kornicy. Wymagane : - kwalifikacje do nauczania chemii Prosimy o podanie stawki za godzinę zajęć oraz dyspozycyjność. W celu weryfikacji prosimy o przesłanie skanu dyplomu ukończenia studiów wyższych uprawniającego do nauczania chemii. W tytule maila proszę wpisać: „Chemia/Kornica" Osoby spełniające wymagania proszone są o wysyłanie cv na adres email:
14-08-2014 - lento.pl zapisz
 

Nauczyciel-chemia-Zamość

Zamość
Firma Centrum Edukacji i Prawa Euro Wiedza prowadzi obecnie rekrutację na stanowisko: nauczyciela chemii w Zamościu. Wymagane : - posiada wykształcenie wyższe z przygotowaniem pedagogicznym w zakresie chemii Prosimy o podanie stawki za godzinę zajęć oraz dyspozycyjność. W tytule maila proszę wpisać: „Chemia/Zamość" Osoby spełniające wymagania proszone są o wysyłanie cv na adres email:
14-08-2014 - lento.pl zapisz
 

Nauczyciel chemii i biologii

Świdnik - Dowiadczenie
Alfabet Sp. z o. o poszukuje nauczyciela chemii i biologii do prowadzenia zajęć na terenie powiatu świdnickiego dla uczniów klas maturalnych. Wymagania: -studia wyższe kierunkowe -przygotowanie pedagogiczne -roczne doświadczenie w nauczaniu w szkole ponadgimnazjalnej -doświadczenie w nauczaniu maturzystów CV wraz z dyplomem, referencjami i ceną za godzinę prosimy przesyłać na podany ... W tytule wiadomości prosimy wpisywać miejscowość,przedmiot i proponowaną stawkę brutto za godzinę.
20-08-2014 - lento.pl zapisz
 

Nauczyciel - Chemia - Olszanka

Olszanka - Dowiadczenie
Firma Centrum Edukacji i Prawa Euro Wiedza prowadzi obecnie rekrutację na stanowisko: nauczyciela chemii w Olszance. Wymagane : - kwalifikacje uprawniające do prowadzenia zajęć dydaktycznych z chemii (potwierdzone w formie dyplomów, Zaświadczeń) - minimum 2 letnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć edukacyjnych dla dzieci/młodzieży w szkole co najmniej gimnazjalnej z chemii (potwierdzone np. w formie oświadczenia lub referencji) Prosimy o podanie stawki za godzinę zajęć oraz dyspozycyjność. W celu weryfikacji prosimy o przesłanie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagań dotyczących...
12-08-2014 - lento.pl zapisz
 

Nauczyciel chemii w Zamościu

Zamość
Firma Centrum Edukacji i Prawa Euro Wiedza prowadzi obecnie rekrutację na stanowisko: nauczyciela chemii w Zamościu. Wymagane : - posiada wykształcenie wyższe z przygotowaniem pedagogicznym w zakresie języka angielskiego Prosimy o podanie stawki za godzinę zajęć oraz dyspozycyjność. W tytule maila proszę wpisać: „Chemia/Zamość" Osoby spełniające wymagania proszone są o wysyłanie cv na adres email:
14-08-2014 - lento.pl zapisz
1 2 3 4 5 6 Następna »   
nauczyciel chemii wymagania
  Powiadomienie mailową dla tego wyszukiwania lub    Kanał RSS do wyszukiwania lub    Wyślij do znajomego
Otrzymuj oferty drogą mailową na adres :
nauczyciel chemii wymagania

Mój adres email :
Błąd: nieprawidłowy adres email
W każdej chwili możesz to powiadomienie anulować
Email od znajomego :
Błąd: nieprawidłowy adres email
Twoja wiadomość :