Home > Chemik > 

Cv Nauczyciela Chemii

1 - 10 z 94 ofert pracy
Wyszukiwania podobne do "cv nauczyciela chemii" :

chemik cv

-

cv asystent projektanta

posortowane wg : Znaczenie - Data
   
 

BIELSKO-BIAŁA - szukam nauczyciela do prowadzenia zajęć

Bielsko-biała - Dowiadczenie
Szukam nauczyciela do prowadzenia zajęć dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych szkół ponadgimnazjalnych: 1. Zespół Szkół Ekonomicznych w Bielsku-Białej - ul. Komorowicka 27, 43-300 Bielsko-Biała Część 1.1 Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze grupowe z matematyki - gr.1 Łącznie - 30 godzin lekcyjnych Część 1.2 Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze grupowe z matematyki - gr.2 Łącznie - 30 godzin lekcyjnych Część 1.3 Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze indywidualne z j.angielskiego Łącznie - 30 godzin lekcyjnych Część 1.4 Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze grupowe z j.angielskiego - gr.1 Łącznie - 30 godzin...
31-08-2014 - lento.pl zapisz
 

ZAMOŚĆ - szukam nauczyciela do prowadzenia zajęć

Zamość - Dowiadczenie
Szukam nauczyciela do prowadzenia zajęć dodatkowych pozalekcyjnych dla uczniów Gimnazjum nr 3 w Zamościu: Część 1 - zajęcia wyrównawcze z matematyki - 144 godz. Część 2 - zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego - 144 godz. Część 3 - zajęcia rozwijające kompetencje kluczowe z chemii - 72 godz. Część 4 - zajęcia rozwijające kompetencje kluczowe z informatyki - 72 godz. Część 5 - zajęcia dodatkowe rozwijające zainteresowania ekologiczne - 72 godz. Część 6 - zajęcia dodatkowe rozwijające zainteresowania w zakresie przedsiębiorczości - 72 godz. Część 7 - zajęcia dodatkowe rozwijające...
31-08-2014 - lento.pl zapisz
 

DĘBICA – Nauczyciel chemii

Dębica
Centrum Kształcenia Torus w Dębicy poszukuje nauczycieli chemii. Wymagania: - wykształcenie wyższe kierunkowe Oferujemy: - prace w stabilnej firmie; - zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie; - pracę dodatkową w niepełnym wymiarze godzin; Wszystkich zainteresowanych prosimy o nadsyłanie CV na: ... W temacie proszę wpisać „DĘBICA – nauczyciel chemii” - Centrum Kształcenia Torus - Najwyższy czas zdobyć wymarzony zawód! Bezpłatna szkoła policealna, medyczna, liceum ogólnokształcące dla dorosłych, a także kursy i szkoły jednoroczne. Więcej informacji o naszej działalności w naszym sekretariacie:...
28-08-2014 - lento.pl zapisz
 

Nauczyciel geografii, biologii, chemii

Radziejów - Dowiadczenie
Alfabet Sp. z o. o poszukuje nauczyciela geografii, biologii, chemii do prowadzenia zajęć dla uczniów klas licealnych na terenie powiatu Radziejowskiego. Wymagania: -studia wyższe kierunkowe -przygotowanie pedagogiczne - min. roczne doświadczenie w nauczaniu w szkole ponadgimnazjalnej CV wraz z dyplomem, referencjami i ceną za godzinę prosimy przesyłać na podany ... W tytule wiadomości prosimy wpisywać miejscowość,przedmiot i proponowaną stawkę brutto za godzinę.
27-08-2014 - lento.pl zapisz
 

DOBRCZ - szukam nauczyciela do prowadzenia zajęć

Dobrcz
Szukam nauczycieli do prowadzenia zajęć dodatkowych pozalekcyjnych dla uczniów: Część nr 1 - zajęcia matematyczne w Kotomierzu skierowane do 12 uczniów łącznie 112 godz. W ramach zajęć wyjazd do Muzeum Oświaty i Muzeum brudu i mydła w Bydgoszczy- zajęcia zakresu rozwoju kompetencji kluczowych. Część 2 - zajęcia matematyczne w Dobrczu skierowane do 10 uczniów łącznie 112 godz- rozwój kompetencji kluczowych. Część 3 -Zajęcia matematyczno-fizyczne w Wudzynie skierowane do 8 osób łącznie 112 godz. . Wyjazd do Torunia do Centrum Nowoczesności Młyny wiedzy oraz udział w festiwalu nauki w Bydgoszczy....
31-08-2014 - lento.pl zapisz
Pytania związane : cv nauczyciela plastyki
 

Nauczyciele praca

Bielsko-biała - Dowiadczenie
W związku z realizowanym projektem Firma Szkoleniowa nawiąże współpracę z nauczycielami matematyki, chemii, fizyki, języka polskiego. Wymagania: - kwalifikacje pedagogiczne - uprawnienia do nauczania wyżej wymienionych przedmiotów - mile widziane doświadczenie Praca na terenie Bielska-Białej. Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres:
29-08-2014 - lento.pl zapisz
 

Nauczyciel chemii

Wyszków - Dowiadczenie
Alfabet Sp. z o. o poszukuje nauczyciela chemii do prowadzenia zajęć dla uczniów na terenie Wyszkowa. Wymagania: -studia wyższe kierunkowe -przygotowanie pedagogiczne -doświadczenie w nauczaniu CV wraz z dyplomem, referencjami i ceną za godzinę prosimy przesyłać na podany ... W tytule wiadomości prosimy wpisywać miejscowość,przedmiot i proponowaną stawkę brutto za godzinę.
27-08-2014 - lento.pl zapisz
 

Nauczyciel fizyki i chemii

Wisznice - Dowiadczenie
Alfabet Sp. z o. o poszukuje nauczyciela fizyki i chemii do prowadzenia zajęć rozwijających zainteresowania dla uczniów na terenie gminy Wisznice. Wymagania: -studia wyższe kierunkowe -przygotowanie pedagogiczne - doświadczenie w nauczaniu CV wraz z dyplomem, referencjami i ceną za godzinę prosimy przesyłać na podany ... W tytule wiadomości prosimy wpisywać miejscowość,przedmiot i proponowaną stawkę brutto za godzinę.
27-08-2014 - lento.pl zapisz
 

Nauczyciel - Chemia - Bielsko-Biała

Bielsko-biała
Firma Centrum Edukacji i Prawa Euro Wiedza prowadzi obecnie rekrutację na stanowisko Nauczyciela chemii w Bielsku-Białej. Wymagane: - kwalifikacje do prowadzenia zajęć z chemii w szkole ponadgimnazjalnej Osoby spełniające wymagania proszone są o wysyłanie CV na adres email: ... W TYTULE MAILA PROSZĘ WPISAĆ: "Chemia/Bielsko-Biała" Prosimy również o podanie dyspozycyjności i oczekiwanej kwoty brutto za godzinę zajęć.
28-08-2014 - lento.pl zapisz
 

Nauczyciel - Chemia - Mikołów

Mikołów
Firma Centrum Edukacji i Prawa Euro Wiedza prowadzi obecnie rekrutację na stanowisko Nauczyciela chemii w gimnazjum w Mikołowie. Wymagane: - studia wyższe na kierunku chemia z przygotowaniem pedagogicznym - uprawnienia i kwalifikacje do opieki nad dziećmi podczas wyjazdów edukacyjnych Osoby spełniające wymagania proszone są o wysyłanie CV na adres email: ... W TYTULE MAILA PROSZĘ WPISAĆ: "Chemia/Mikołów" Prosimy również o podanie dyspozycyjności i oczekiwanej kwoty brutto za godzinę zajęć.
26-08-2014 - lento.pl zapisz
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna »   
cv nauczyciela chemii
  Powiadomienie mailową dla tego wyszukiwania lub    Kanał RSS do wyszukiwania lub    Wyślij do znajomego
Otrzymuj oferty drogą mailową na adres :
cv nauczyciela chemii

Mój adres email :
Błąd: nieprawidłowy adres email
W każdej chwili możesz to powiadomienie anulować
Email od znajomego :
Błąd: nieprawidłowy adres email
Twoja wiadomość :