Home > Fotograf > Cv I List Motywacyjny Nauczyciela > 

Centrum Edukacji I Prawa Euro Wiedza

1 - 6 z 6 ofert pracy
posortowane wg : Znaczenie - Data
   
 

Nauczyciel - Język Niemiecki

Nowy Sącz
Firmy Centrum Edukacji i Prawa Euro Wiedza prowadzi obecnie rekrutację na stanowisko Nauczyciela Języka Niemieckiego w Nowym Sączu. Wymagania: Kwalifikacje do prowadzenia zajęć z Języka Niemieckiego. PROSZĘ ZAŁĄCZYĆ SKAN DYPLOMU. W TYTULE MAILA PROSZĘ WPISAĆ: "Niemiecki/Nowy Sącz" Osoby spełniające wymagania proszone są o wysyłanie CV na adres email: ... Prosimy również o podanie dyspozycyjności i kwoty brutto za godzinę zajęć.
28-06-2015 - mypraca.pl zapisz
 

Poszukujemy: Logopeda - Tychy

Tychy
Firma Centrum Edukacji i Prawa Euro Wiedza prowadzi obecnie rekrutację na stanowisko Nauczyciela - logopedy w Tychach. Wymagane: - kwalifikacje do prowadzenia zajęć logopedycznych Osoby spełniające wymagania proszone są o wysyłanie CV na adres email: ... W TYTULE MAILA PROSZĘ WPISAĆ: "Logopeda/Tychy" Prosimy o podanie oczekiwanej kwoty brutto za godzinę zajęć.
08-06-2015 - lento.pl zapisz
 

Nauczyciel - Język Rosyjski

Nowy Sącz
Firmy Centrum Edukacji i Prawa Euro Wiedza prowadzi obecnie rekrutację na stanowisko Nauczyciela Języka Rosyjskiego w Nowym Sączu. Wymagania: Kwalifikacje do prowadzenia zajęć z Języka Rosyjskiego. PROSZĘ ZAŁĄCZYĆ SKAN DYPLOMU. W TYTULE MAILA PROSZĘ WPISAĆ: "Rosyjski/Nowy Sącz" Osoby spełniające wymagania proszone są o wysyłanie CV na adres email: ... Prosimy również o podanie dyspozycyjności i kwoty brutto za godzinę zajęć.
28-06-2015 - mypraca.pl zapisz
 

Nauczyciel - Język Angielski

Stanowisko
Firmy Centrum Edukacji i Prawa Euro Wiedza prowadzi obecnie rekrutację na stanowisko Nauczyciela Języka Angielskiego w Rymanowie. Wymagania: Kwalifikacja do nauczania Języka Angielskiego. PROSZĘ ZAŁĄCZYĆ SKAN DYPLOMU. W TYTULE MAILA PROSZĘ WPISAĆ: "Angielski/Rymanów" Osoby spełniające wymagania proszone są o wysyłanie CV na adres email: ... Prosimy również o podanie dyspozycyjności i kwoty brutto za godzinę zajęć.
28-06-2015 - mypraca.pl zapisz
 

Nauczyciel - Język Angielski

Nowy Sącz
Firmy Centrum Edukacji i Prawa Euro Wiedza prowadzi obecnie rekrutację na stanowisko Nauczyciela Języka Angielskiego w Nowym Sączu. Wymagania: Kwalifikacja do nauczania Języka Angielskiego. PROSZĘ ZAŁĄCZYĆ SKAN DYPLOMU. W TYTULE MAILA PROSZĘ WPISAĆ: "Angielski/Nowy Sącz" Osoby spełniające wymagania proszone są o wysyłanie CV na adres email: ... Prosimy również o podanie dyspozycyjności i kwoty brutto za godzinę zajęć.
28-06-2015 - mypraca.pl zapisz
 

Nauczyciel - Klasy I-III

Stanowisko
Firma Centrum Edukacji i Prawa Euro Wiedza prowadzi obecnie rekrutację na stanowisko Nauczyciela Klas I-III w Szelkowie. Wymagania: Kwalifikacje do prowadzenia zajęć dla Klas I-III w szkole podstawowej. W TYTULE MAILA PROSZĘ WPISAĆ: Klasy I-III/Szelków Osoby spełniające wymagania proszone są o wysyłanie CV na adres email: ... Prosimy również o podanie dyspozycyjności i kwoty brutto za godzinę zajęć.
28-06-2015 - mypraca.pl zapisz
  Powiadomienie mailową dla tego wyszukiwania lub    Kanał RSS do wyszukiwania lub    Wyślij do znajomego
Otrzymuj oferty drogą mailową na adres :
centrum edukacji i prawa euro wiedza

Mój adres email :
Błąd: nieprawidłowy adres email
W każdej chwili możesz to powiadomienie anulować
Email od znajomego :
Błąd: nieprawidłowy adres email
Twoja wiadomość :
 
 Nieruchomości  Praca  Samochod  Motocykl  Różne